İstanbul 2. Amatör Lig'de 14 Mayıs Cumartesi günü oynanacak maçların programı ve sonuçları, haberimizin devamındadır.

Chat Odası aktiftir. Maç sonuçlarını 0537 961 32 61 ve 0537 336 59 82 numaralı telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz

1. GRUP
16:00 Akalanspor - Kumburgazspor (Çatalca)7-0
16:00 Avcılar Yeşilkent - Esenyurt Acarspor (Firüzköy) 3-0
16:00 Tem Terkosspor - Çantaköyspor (Taşoluk) 3-5
16:00 Akörenköyspor - Karacaköy Belediye (Silivri) 1-0
16:00 Karaağaçspor - Öz Örencik Köyü (Büyükçekmece)  2-0

3. GRUP
16:00 Küçükpazar - Yeşildirek (Vefa) 1-3
16:00 Rumeli Kavağı - Emirefendi (Çayırbaşı) 2-0
17:00 Beştelsizspor - Yeni Gayretspor(Merkezefendi)2-1 
Yenidoğan Güneş - Altınok 3-0H
Siyavuşpaşa - Ulusspor 0-3H

5. GRUP
15:00 İstanbul Ünye - Eroğluspor (Kocasinan)2-7
16:00 Rumeli İdman Yurdu - Sultançiftliği (Mahmutbey)1-5
Beylikdüzü 2011 - Gürselspor 3-0h
Çayırbaşı Özkan - Büyükdere 3-0h
Özşişlispor - Esenler Turgutreis 3-0h

7. GRUP
11:00 Alemdarspor - İstanbul Artvinspor (Küçükköy) 3-0
16:00 İstanbul Balkanspor - Halkalı Taştepe (Sefaköy)3-1
16:00 İstanbul Kayaşehir - İstanbul Sivasspor (Halkalı) 3-1 iken konuk takım oyuncusunun hakemle dialoğundan dolayı tatil
16:00 Şirintepespor - Bahçelievlerspor (Yahya Kemal) 1-1

9. GRUP
12:00 Etilerspor - Güzelhisar (Yusuf Tunaoğlu) 8-0
14:00 İstanbul Trabzon - Çatalzeytin Zümrüt (Halkalı) 3-0
15:00 Yeniufukspor - Halkalı Çamlıkaltı (Yeşilova) 3-2
16:00 Sarıgöl Birlik - Sakarya İMÇ (Yıldıztabya) 1-5
16:00 İzzetpaşa - Halil Rıfatpaşaspor (Yusuf Tunaoğlu) 2-3

11. GRUP
14:00 Firüzköy - Beyoğluspor (Firüzköy) 4-2
16:00 Zeytinburnu Yeşiltepe - Bahçelievler İY (Hasan Doğan) 1-5
16:30 Cevat Köprübaşı - 1453 Fatih Gençlik (Çilekli) 1-0
Ambarlıspor - Pınarspor 0-3h
Ferahevlerspor - Güngören Doğuşspor 3-0h

13. GRUP
14:00 Esenkentspor - Denizcilik İşletmeleri (Başıbüyük) 1-5
16:00 İstanbul Sitespor - İstanbul Altınordu (Site) 1-0
16:30 Beykoz İncirköy - 1453 Maltepe Gençlik (Ortaçeşme) 1-2
17:00 Harb-İşspor - Barbarosspor (İdealtepe)0-4
Ünalanspor - Kozyatağı İdman Yurdu 0-3h

15. GRUP
12:30 Tunusbağıspor - Pendik Kaynarca (Dudullu) 0-5
15:00 Örnekspor - Küçükbakkalköy (İdealtepe) 7-1
16:00 Sancaktepe - Üsküdar İcadiye (Sarıgazi) 1-0
16:30 Üsküdar Salacak - Öz Ataşehirspor (Dudullu) 0-3
Özesatpaşa - Anadolu Kartalları 0-3h

17. GRUP
11:00 Hasanpaşaspor - Haydarpaşa Demir (Kartal Yunus)  1-6
15:00 Feneryolu - Kınalıadaspor (Yenisahra) 0-3
16:00 Gülensuspor - Selamsızspor (Başıbüyük) 2-0
FK 1864 - Cevizli Anadolu 0-3h




















Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.