İstanbul 2. Amatör Lig'de 8 Mayıs Pazar günü oynanacak maçların programı ve sonuçları, haberimizin devamındadır. 




1. GRUP
15:00 Karacaköy Belediye - Öz Örencik Köyü (Karacaköy) 3-0 
16:00 Esenyurt Acarspor - Tem Terkosspor (Esenyurt Bld) 4-0
16:00 Kumburgazspor - Avcılar Yeşilkent (Kemal Karasu) 1-5
16:00 Çantaköyspor - Akörenköyspor (Silivri) 3-2
16:00 Akalanspor - Karaağaçspor (Çatalca) 5-2



3. GRUP
12:00 Yeni Gayretspor - Rumeli Kavağı (Namık Sevik) 0-5
14:00 Ulusspor - Küçükpazarspor (Çilekli) 1-6
16:00 Yeşildirekspor - Beştelsiz (Namık Sevik) 5-1
Emirefenspor - Altınokspor 3-0H
Siyavuşpaşaspor - Yenidoğan Güneşspor 0-3H



5. GRUP
12:00 Rumeli İdman Yurdu - Beylikdüzü 2011 (Mahmutbey) 3-0 
16:00 Sultançiftliği - Özşişlispor (Cebeci) 2-0
16:00 Eroğluspor - Çayırbaşı Özkanspor (ZB Hasan Doğan) 4-2
Esenler Turgutreis - İstanbul Ünyespor 0-3H
Büyükderespor - Gürselspor 3-0H



7. GRUP
14:00 İstanbul Artvinspor - İstanbul Balkanspor (Bakırköy 1No) 6-4
14:00 Hürriyet Eğitim - Alemdarspor (Hasbahçe) 2-0
14:00 İstanbul Sivasspor - Bahçelievlerspor (Mahmutbey) 1-4
16:00 Halkalı Taştepe - İstanbul Kayaşehir (Sefaköy) 0-6
Şenlik Gençlerbirliği - Şirintepespor 0-3H



9. GRUP
14:00 Halkalı Çamlıkaltı - Sarıgöl Birlik (İFA) 12-0
14:00 Güzelhisarspor - İzzetpaşa (Namık Sevik) 6-2
15:00 Yeniufukspor - İstanbul Trabzonspor (Yeşilova) 1-2
16:00 Sakarya İMÇ - Etilerspor (Vefa) 2-5
16:00 Halil Rıfatpaşaspor - Çatalzeytin Zümrütspor (Yusuf Tunaoğlu) 1-1



11. GRUP
13:00 Firüzköyspor - Cevat Köprübaşı (Firüzköy) 3-4
13:30 Pınarspor - 1453 Fatih Gençlik (Çayırbaşı) 4-1
16:00 Beyoğluspor - Ferahevlerspor (Beyoğlu) 1-0
Güngören Doğuşspor - Zeytinburnu Yeşiltepe 0-3H
Bahçelievler İY - Ambarlıspor 3-0H



13. GRUP
13:00 İstanbul Altınordu - Harb-İşspor (Kartal Yunus) 5-0
16:00 Denizcilik İşletmeleri - Kozyatağı İY (Ortaçeşme) 5-3
16:00 Barbarosspor - Esenkentspor (Selimiye) 2-1
17:00 1453 Maltepe Gençlik - İstanbul Sitespor (İdealtepe) 1-1
Beykoz İncirköyüspor - Ünalanspor 3-0H


15. GRUP
12:00 Anadolu Kartalları - Üsküdar İcadiye (Kaynarca) 1-4
13:30 Öz Ataşehirspor - Tunusbağıspor (Çakmak) 3-0
15:30 Pendik Kaynarcaspor - Örnekspor (Kaynarca) 2-0
16:30 Üsküdar Salacak - Sancaktepespor (Dudullu) 0-1
Küçükbakkalöyspor - Özesatpaşa 3-0H


17. GRUP
14:00 Selamsızspor - Üsküdar Ferahspor (Selimiye) 4-2
15:00 Kınalıadaspor - Gülensuspor (Kartal Yunus) 2-3
16:00 Cevizli Anadolu - Feneryoluspor (Kartal Bulvar) 10-0
Haydarpaşa Demirspor - FK 1864 3-0H

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.