İstanbul 2. Amatör Lig'de 7 Mayıs Cumartesi günü oynanacak maçların programı ve sonuçlar, haberimizin devamındadır.



2. GRUP
14:00 Kabakçaspor - Gazitepespor (Çatalca) 1-2
14:00 Esenkent Gençlikspor - Büyük Çavuşlu (Esenyurt Bld) 3-0h Konuk ekip maça çıkmadı
15:00 Yeşilbayırspor - Taşolukspor (Hadımköy) 0-1'ken 76. dakikada ev sahibi ekip taraftarları sahaya girdiği için tatil edildi
16:00 Çakılköyspor - Haraçcıspor (Çatalca) 3-2
16:00 Esenyurt Örnek İY - Yalıköyspor (Esenyurt Bld) 4-1



4. GRUP
14:00 Güzeltepespor - Başakşehir İkitelli (Alibeyköy) 0-12
15:00 Gültepespor - Göktürk Sarayspor (Seyrantepe) 6-1
16:00 Altınaslarspor - Esentepe Şahin (Bayrampaşa Bld) 3-3
16:00 Neslişahspor - Öz Yarımburgaz (Vefa) 3-5
Yeşilılgazspor - İstanbul Barışspor 3-0H



6. GRUP
12:00 Emniyettepe - Harmantepespor (Alibeyköy) 0-3
14:00 Molla Aşkı - Kosova Güçspor (Vefa) 3-7
16:00 Beylikdüzü Gelişim - Emlakbank (Beylikdüzü) 1-2
16:00 Eyüp Çırçır İmarspor - Gültepe Özgençlik (Alibeyköy) 2-1
16:00 Özgenspor - Sadabadspor (Albayrak) 3-2



8. GRUP
13:00 Piyalepaşaspor - Gedikpaşaspor (Beyoğlu) 5-2
15:00 Ayazağa Esen - Esenler Kentyıldız (Ayazağa) 3-0 h
16:00 Gümüşderespor - Çelikspor (Çayırbaşı) 0-3
Kilyosspor - Filizspor 3-0H
Sümerspor - Bayrampaşa Doğanspor 0-3H



10. GRUP
14:00 Rumeli Hisarı - Halkalıspor (Çayırbaşı) 1-1
14:30 İstanbul Gençlergücü - Langaspor (Bakırköy 2No) 4-2
16:00 Y. Mimarsinan - Haydarspor (Yıldıztabya) 0-3
16:00 Mecidiyeköy Tayfun - Ateştuğla (Yusuf Tunaoğlu) 0-4
16:30 Haznedar Çetinkaya - Etiler Kartal (Bakırköy 2No) 1-1



12. GRUP
13:00 Abidei Hürriyet - GOP Bağlarbaşı (Nurtepe) 1-0
14:00 Esenayspor - Sarıyer FSM (Yıldıztabya) 4-1
16:00 Şehreminispor - Gelişimspor (Namık Sevik) 7-0
16:00 Büyük Ümitler - Arnavutköyspor (Rami) 8-1
Zekeriyaköy - Çağrım Marmara 1907 3-0H



14. GRUP
13:00 Artukbey İÖ - KBS Kurtköy (Çamlık) 10-0
16:00 Rivaspor - Erenköy Acar (Riva) 0-0
16:00 Beykoz Göllü Köyü - Kirazlıtepespor (Ortaçeşme) 1-0
16:00 Yoncaspor - İstanbul Sahilspor (Yenisahra) 0-1
17:00 Girne Gençlikspor - Maltepe Belediyespor (Başıbüyük) 3-4



16. GRUP
16:00 Pendik Esenyalı - Ataşehir Doğuş (Kaynarca) 2-3
16:00 Ortadağspor - Göztepe Hilal (Sarıgazi) 4-1
16:00 İstanbul Kemahspor - Ataşehirgücü (Çavuşbaşı) 9-1
16:30 Üsküdar Çınarspor - İstanbul Ataşehir (Dudullu) 2-3

Yorum Gönder

Adsız dedi ki... 8.05.2016 09:11

8.grup Esenler Kentyıldız ligden çekildimi? Bilginiz varmı ?

Blogger tarafından desteklenmektedir.