İstanbul 2. Amatör Lig'de 29 Mayıs Pazar günü oynanacak maçların programı ve sonuçları, haberimizin devamındadır. 

Maç skorlarını 0537 961 32 61 ya da 0537 336 59 62 numaralı telefonlara WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.



2. GRUP
14:00 Esenkent Gençlikspor - Yeşilbayırspor (Esenyurt Bld) 1-2
15:00 Yalıköyspor - Kabakçaspor (Karacaköy) 4-3
16:00 Esenyurt Örnek İY - Çakılköyspor (Esenyurt Bld) 0-4
16:00 Haraçcıspor - Gazitepespor (Taşoluk) 3-4
16:00 Büyük Çavuşluspor - Taşolukspor (Silivri) 3-2'yken çıkan olaylar nedeniyle hakem maçı tatil edildi. Ev sahibi ekibe 5, konuk ekibe 1 kırmızı çıktı.



4. GRUP
16:00 Altınaslarspor - Güzeltepespor (Bayrampaşa Bld) 3-0 h
16:00 Neslişahspor - Gültepespor (Vefa) 2-6
16:00 Esentepe Şahinspor - Yeşil Ilgazspor (Yıldıztabya) 2-1
16:00 Öz Yarımburgazspor - Göktürk Sarayspor (Yıldıztabya) 3-1
Başakşehir İkitelli - İstanbul Barışspor 3-0H



6. GRUP
11:00 Harmantepespor - Eyüp Çırçır İmarspor (Yahya Kemal) 5-2
11:00 Sadabadspor - Kosova Güçspor (Nurtepe) 8-1
14:00 Emniyettepe - Beylikdüzü Gelişimspor (Yıldıztabya) 2-9
16:00 Özgenspor - Molla Aşkıspor (Albayrak) 6-1
16:00 Emlakbank - Gültepe Özgençlikspor (Bakırköy 2No) 2-2



8. GRUP
12:00 Ayazağa Esenspor - Gümüşdere (Ayazağa) 1-2
14:00 Gedikpaşaspor - Bayrampaşa Doğanspor (Halkalı) 2-2
16:00 Kilyosspor - Piyalepaşaspor (Çayırbaşı) 0-0'ken Piyalepaşa güvenlik gerekçesiyle ikinci yarıya çıkmadı. Maç tatil edildi.
Esenler Kentyıldız - Çelikspor 0-3H



10. GRUP
12:00 Halkalıspor - Mecidiyeköy Tayfunspor (Halkalı)7-0
12:00 Rumeli Hisarıspor - Haznedar Çetinkaya (Çayırbaşı) 2-3
14:00 İstanbul Gençlergücü - Yıldıztabya Mimarsinan (Bakırköy 2No) 0-3
16:00 Langaspor - Haydarspor (Namık Sevik) 2-7
16:00 Etiler Kartalspor - Ateştuğlaspor (Bahçeköy) 2-2



12. GRUP
12:00 Esenayspor - Zekeriyaköyspor (Yıldıztabya) 6-0
14:00 Sarıyer FSM - Şehreminispor (Çayırbaşı) 1-1
14:00 Arnavutköyspor - GOP Bağlarbaşıspor (Taşoluk) 2-4
16:00 Büyük Ümitlerspor - Abidei Hürriyetspor (Rami) 0-1
Çağrım Marmara 1907 - Gelişimspor 0-3H



14. GRUP
12:00 Erenköy Acarspor - Maltepe Belediyespor (Yenisahra) 1-5
14:00 İstanbul Sahilspor - Beykoz Göllü Köyü (Kartal Yunus) 9-1
15:00 Rivaspor - Girne Gençlikspor (Riva) 3-3
16:00 Yoncaspor - Artukbey İÖ (Yenisahra) 1-2
16:00 KBS Kurtköyspor - Kirazlıtepespor (Dolayoba) 4-3



16. GRUP
14:00 Ataşehir Doğuşspor - Ateşehirgücüspor (Yenisahra) 10-1
16:00 Üsküdar Çınarspor - Pendik Esenyalıspor (Çakmak) 2-4
16:00 İstanbul Ataşehirspor - İstanbul Kemahspor (İdealtepe) 1-1
Yenidünyaspor - Ortadağspor 0-3H

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.