İstanbul 2. Amatör Lig'de 28 Mayıs Cumartesi günü oynanan maçların sonuçları ve puan durumları, haberimizin devamındadır.



1. GRUP
14:00 Karaağaç - Akörenköy (Avcılar Firüzköy)3-2
16:00 TEM. Terkos - Öz Örencik  (Taşoluk) 0-3
16:00 Akalan - Çantaköy (Çatalca) 5-1
16:00 Avcılar Yeşilkent - Karacaköy Bld. (Firüzköy)3-2
16:00 Kumburgaz - Esenyurt Acar (Celaliye Kemal Karasu )



3. GRUP
16:00 Ulus - Yeşildirek (Bahçeköy) 3-3
16:00 Küçükpazar - Emirefendi (Vefa)6-2
16:00 Y.Güneş - Rumelikavağı (Z.B. Hasan Doğan) 1-3
00:00 Siyavuşpaşaspor - Yeni Gayretspor (0-3 H)
00:00 Beştelsiz - Altınokspor (3-0 H)



5. GRUP
16:00 Rumeli İ.Y. - Eroğlu (Mahmutbey)
16:00 Beylikdüzü 2011 - Çayırbaşı Özkan (Beylikdüzü)
00:00 Sultançiftliği - Esenler Turgutreis (3-0 H)
00:00 Özşişli - Büyükdere (3-0 H)
00:00 İstanbul Ünye -  Gürselspor (3-0 H)



7. GRUP
11:00 Şirintepe - İst. Kayaşehir (Yahya Kemal) 1-4
14:00 Hürriyet Eğitim - İstanbul Artvin (Hasbahçe) 2-0
16:00 İstanbul Balkan - Bahçelievler (Sefaköy Kartal)1-4
16:00 Alemdar - İstanbul Sivas (Küçükköy) 3-0
00:00 Şenlik Gençlerbirliği - Halkalı Taştepe (0-3 H)



9. GRUP
14.00 İstanbul Trabzon - İzzetpaşa (İFA) 11-3
15:00 Yeniufuk - Güzelhisar (Yeşilova Esnaf) 6-2
16:00 Sarıgöl Birlik - Halilrıfatpaşa (Gaziosmanpaşa) 2-4
16:00 Halkalı Çamlıkaltı - Sakarya İMÇ (İFA)7-2
16:00 Etilerspor - Çatalzeytin Zümrüt (Yusuf Tunaoğlu)7-0


11. GRUP
11:00 Ferahevler - Pınarspor (Çayırbaşı) 1-1
12:00 Firüzköy - Bahçelievler İ.Y. (Firuzköy) 0-1
14:00 Zeytinburnu Yeşiltepe - 1453 Fatih Gençlik (Z.B. Hasan Doğan)1-4
00:00 Beyoğlu - Güngören Doğuş (3-0 H)
00:00 Cevat Köprübaşı - Ambarlı (3-0 H)



13. GRUP
13:00 Beykoz İncirköy - Barbaros (Paşabahçe) 0-4
16:00 Harb-İŞ - Kozyatağı İ.Y. (İdealtepe) 0-5
16:00 İstanbul Site - Dnz. İşletmeleri (Site) 4-0 iken 83 dakikada saha içi olaylar nedeniyle tatil
16:00 1453 Maltepe Gençlik - İst. Altınordu (Başıbüyük) 1-1
00:00 Ünalan - Esenkent (0-3 H)



15. GRUP
12:30 Tunusbağı - Anadolu Kartalları (Dudullu) 0-8
14:00 Örnekspor - Üsküdar İcadiye (İdealtepe) 0-2
15:00 Özataşehir - Pendik Kaynarca (Çakmak) 0-4
16:30 Üsküdar Salacak - Küçükbakkalköy (Dudullu) 4-1
00:00 Sancaktepe - Özesatpaşa (3-0 H)



17. GRUP
13:00 Hasanpaşa - Kınalıada (Çakmak)  1-7
16:00 Feneryolu - Üsküdar Ferah (Yenisahra) 0-6
16:00 Haydarpaşa Demir - Cevizli Anadolu (Selimiye) 0-3
00:00 FK 1864 - Selamsız (0-3 H)

Yorum Gönder

Adsız dedi ki... 28.05.2016 16:47

Trabzon 13 -3

Blogger tarafından desteklenmektedir.