İstanbul 2. Amatör Lig'de 22 Mayıs Pazar günü oynanacak maçların programı ve sonuçları, haberimizin devamındadır. 

Maç skorlarını 0537 961 32 61 veya 0537 336 59 62 numaralı telefonlara WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


1. GRUP
16:00 Karacaköy Belediye - Tem Terkosspor (Karacaköy) 3-0
16:00 Çantaköyspor - Avcılar Yeşilkent (Silivri) 1-2
16:00 Esenyurt Acarspor - Akalanspor (Esenyurt Bld) 2-3
16:00 Öz Örencik Köyü - Akörenköyspor (Çatalca) 2-3
16:00 Kumburgazspor - Karaağaçspor (Kemal Karasu) 1-9


3. GRUP
12:00 Ulusspor - Yenidoğan Güneşspor (Çilekli) 3-2
16:00 Emirefendispor - Beştelsizspor (Beyoğlu) 3-2
16:00 Yeni Gayretspor - Küçükpazarspor (Namık Sevik) 0-3
Yeşildirekspor - Siyavuşpaşaspor 3-0h
Altınokspor - Rumeli Kavağı 0-3h


5. GRUP
16:00 Eroğluspor - Özşişlispor (Hasan Doğan) 3-1
16:00 Sultançiftliğispor - Beylikdüzü 2011 (Cebeci) 6-0
Büyükderespor - İstanbul Ünye 0-3h
Esenler Turgutreis - Rumeli İdman Yurdu 0-3h
Gürselspor - Çayırbaşı Özkanspor 0-3h


7. GRUP
10:00 Bahçelievlerspor - İstanbul Kayaşehirspor (Kocasinan) KPSS nedeni ile erteleme
14:00 Hürriyet Eğitim - Şirintepespor (Hasbahçe) 1-4
16:00 İstanbul Sivasspor - İstanbul Balkanspor (Mahmutbey) 7-3
16:00 Halkalı Taştepe - Alemdarspor (Halkalı) 2-2
İstanbul Artvinspor - Şenlik Gençlerbirliği 3-0h


9. GRUP
14:00 Güzelhisarspor - Sarıgöl Birlikspor (Namık Sevik) 2-2
16:00 Halil Rıfatpaşaspor - Etilerspor (Yusuf Tunaoğlu) 1-4
16:00 Sakarya İMÇ - Yeniufukspor (Rami) 1-1
16:00 Çatalzeytin Zümrütspor - İzzetpaşaspor (Mehmet Akif Ersoy)4-4
16:00 Halkalı Çamlıkaltıspor - İstanbul Trabzonspor (İFA) 1-2


11. GRUP
12:00 Beyoğluspor - Cevat Köprübaşı (Beyoğlu) 1-3
14:00 Bahçelievler İY - Ferahevlerspor (İFA) 1-4
16:00 Pınarspor - Zeytinburnu Yeşiltepespor (Çayırbaşı) 8-0 konuk takım sahada sakatlık nedeniye 6 kişi kaldı
1453 Fatih Gençlik - Ambarlıspor 3-0h


13. GRUP
16:00 Barbarosspor - İstanbul Sitespor (Selimiye) 1-1
16:00 İstanbul Altınordu - Beykoz İncirköyspor (Kartal Yunus) 4-0
16:00 Kozyatağı İdman Yurdu - Esenkentspor (Yenisahra) 1-2
16:30 Denizcilik İşletmeleri - Harb-İşspor (Paşabahçe) 2-4
1453 Maltepe Gençlikspor - Ünalanspor 3-0h


15. GRUP
12:00 Pendik Kaynarcaspor - Üsküdar Salacakspor (Kaynarca) 7-2
16:00 Anadolu Kartalları - Örnekspor (Kaynarca) 5-3
16:30 Küçükbakkalköyspor - Tunusbağıspor (Dudullu) 5-1
17:00 Öz Ataşehirspor - Sancaktepespor (Çakmak) 1-0
Üsküdar İcadiyespor - Özesatpaşa 3-0h


17. GRUP
12:30 Selamsızspor - Feneryoluspor (Selimiye) 2-2
14:00 Cevizli Anadoluspor - Hasanpaşaspor (Kartal Yunusspor) 7-1
14:30 Üsküdar Ferahspor - Gülensuspor (Dudullu) 1-4
Kınalıadaspor - FK 1864 3-0h

Yorum Gönder

Dursun Pehlivan dedi ki... 22.05.2016 15:13

Pendik kaynarca 7 üsküdar salacak 2

eroll dedi ki... 22.05.2016 17:08

Ferah spor 1 gülenşu 4

Murat Öztürk dedi ki... 22.05.2016 17:44

Pinar spor 8-0 galipken rakibin eksik kalmasi sonucunda karsilikli iki takimin karariyla 55.dk iptal edilmistir bilgilerinize.

Blogger tarafından desteklenmektedir.