İstanbul 2. Amatör Lig'de 21 Mayıs Cumartesi günü oynanacak maçların sonuçları ve puan durumları haberimizin devamındadır. 

Maç sonuçlarını 0537 961 32 61 veya 0537 336 59 82 numaralı telefonlara WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.



2. GRUP
14:00 Çakılköyspor - Esenkent Gençlikspor (Çatalca) 2-2
16:00 Kabakçaspor - Haraçcıspor (Çatalca) 2-5
16:00 Yeşilbayırspor - Yalıköyspor (Hadımköy) 3-2
16:00 Gazitepespor - Taşolukspor (Silivri) 3-1
Esenyurt Örnek İY - Büyük Çavuşlu 3-0h


4. GRUP
16:00 Yeşilılgazspor - Başakşehir İkitelli (Merkezefendi) 0-1
16:00 Gültepespor - Esentepe Şahinspor (Seyrantepe) 3-0
16:00 Güzeltepespor - Neslişahspor (Alibeyköy) 4-5
16:00 Altınaslar - Öz Yarımburgazspor (Bayrampaşa Bld) 2-3
İstanbul Barışsspor - Göktürk Sarayspor 0-3


6. GRUP
14:00 Molla Aşkıspor - Harmantepespor (Rami) 1-5
14:00 Gültepe Özgençlikspor - Kosova Güçspor (Yeşilova) 4-2
14:00 Emniyettepe - Sadabadspor (Alibeyköy) 3-4
16:00 Eyüp Çırçır İmar - Emlakbank (Yıldıztabya) 1-1
16:00 Beylikdüzü Gelişim - Özgenspor (Beylikdüzü) 0-3



8. GRUP
14:00 Bayrampaşa Doğanspor - Çelikspor (Bayrampaşa Bld) 1-0
Piyalepaşaspor - Ayazağa Esen 11-0 (18 Mayıs Çarşamba oynandı)
Sümerspor - Gedikpaşa 0-3h
Gümüşderespor - Filizspor 3-0h
Kilyosspor - Esenler Kentyıldızspor 3-0h



10. GRUP
14:00 Rumeli Hisarıspor - Langaspor (Çayırbaşı) 0-3
14:00 Y. Mimarsinanspor - Halkalıspor (Yıldıztabya) 1-2
16:00 Ateştuğlaspor - Haydarspor (Mahmutbey) 2-2
16:00 Haznedar Çetinkaya - İstanbul Gençlergücü (Bakırköy 2No) 1-3
16:00 Mecidiyeköy Tayfun - Etiler Kartalspor (Yusuf Tunaoğlu) 2-5


12. GRUP
12:00 Esenayspor - Arnavutköyspor (Alibeyköy) 4-1
13:00 Abidei Hürriyetspor - Sarıyer FSM (Nurtepe) 4-2
16:00 Zekeriyaköyspor - Büyük Ümitler (Çayırbaşı) 1-8
16:00 Gelişimspor - GOP Bağlarbaşı (Beyoğlu) 1-3
Şehreminispor - Çağrım Marmara 1907 3-0h



14. GRUP
14:00 Yoncaspor - Erenköy Acarspor (Yenisahra) 2-0
15:00 Kirazlıtepespor - Maltepe Belediyespor (Çakmak) 5-1
16:00 Artukbey İÖ - Rivaspor (Çamlık) 6-0
16:00 Girne Gençlikspor - İstanbul Sahilspor (Başıbüyük) 0-1
16:00 Beykoz Göllü Köyü - KBS Kurtköy (Riva) 2-2



16. GRUP
15:00 Ortadağspor - İstanbul Ataşehirspor (Sarıgazi) 3-1
16:00 İstanbul Kemahspor - Ataşehir Doğuşspor (Çavuşbaşı) 2-0
16:30 Ataşehirgücü - Göztepe Hilalspor (Dudullu) 0-4
Pendik Esenyalıspor - Yenidünyaspor 3-0h

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.