İstanbul 2. Amatör Lig'de günün programı haberimizin devamındadır...

2. Grup
12.00 Gazitepespor - Yeşilbayırspor (Silivri İlçe) 3-0
12.00 Taşolukspor - Çakılköyspor (Taşoluk) 3-0
14.00 Haraççıspor - Esenyurt Örnek İY (Taşoluk) 8-2
14.00 Büyük Çavuşluspor - Kabakçaspor (Silivri İlçe) 2-11
15.00 Yalıköyspor - Esenkent Gençlikspor (Karacaköy) 3-7

4. Grup
14.00 Öz Yarımburgazspor - Yeşil Ilgazspor (Halkalı Etap) 5-2
16.00 İkitelli Köyiçi SK - Altınaslarspor (Halkalı Etap) 4-2
16.00 Esentepe Şahinspor - Neslişahspor (Yıldıztabya) 2-1
16.00 Göktürk Sarayspor - Güzeltepespor (Göktürk) 8-2
00.00 Barışspor - Gültepespor 0-3 h

6. Grup
11.00 Sadabadspor - Çırçır İmarspor (Nurtepe) 1-4
12.30 Harmantepespor - Özgenspor (Yahya Kemal) 4-1
13.00 Kosova Güçspor - Beylikdüzü Gelişimspor (Kemal Aktaş) 1-4
15.00 Gültepe Özgençlikspor - Molla Aşkıspor (Kemal Aktaş) 4-1
15.00 Emlakbankspor - Emniyettepespor (Rami) 4-0

8. Grup
12.00 Gedikpaşaspor - Kilyosspor (Halkalı Etap) 0-2
16.00 Bayrampaşa Doğanspor - Gümüşderespor (Bayrampaşa Bld) 4-2
16.30 Çelikspor - Piyalepaşaspor (Namık Sevik) 1-5
00.00 Filizspor - Ayazağa Esenspor 0-3 h
00.00 Kentyıldızspor - Sümerspor 3-0 h

10. Grup
10.00 Halkalıspor - Gençlergücü (Halkalı Etap) 7-1
12.30 Langaspor - Mecidiyeköy Tayfunspor (Namık Sevik) 4-2
13.00 Ateştuğlaspor - Yıldıztabya Mimarsinanspor (Mahmutbey) 2-1
14.30 Haydarspor - Çetinkayaspor (Namık Sevik) 8-1
15.30 Etiler Kartalspor - Rumelihisarıspor (Çilekli) 1-1

12. Grup
16.00 Fatih Sultan Mehmetspor - Büyük Ümitler SK (Çayırbaşı) 1-1
16.00 GOP Bağlarbaşıspor - Zekeriyaköyspor (Ramazan Süt) 2-1
16.00 Arnavutköyspor - Şehreminispor (Taşoluk) 1-5
16.30 Gelişimspor - Abidei Hürriyetspor (Beyoğlu)  0-3
00.00 Çağrım Marmara 1907 - Esenayspor 0-3 h

14. Grup
15.00 Acarspor - Göllü Köyü SK (Yenisahra) 3-0
16.00 Maltepe Bld - Artukbey İÖOSK (İdealtepe) 0-3
16.00 Kalıp Bağlama Sistemleri Kurtköy - Yoncaspor (Kurtköy) 2-4
16.30 Kirazlıtepespor - Girne Gençlik (Çakmak) 0-1
17.00 Sahilspor - Rivaspor (Bulvar) 4-0

16. Grup
12.30 Ataşehirgücü - Ortadağspor (Dudullu) 0-13
13.00 Hilalspor - Esenyalıspor (Yenisahra) 1-3
17.00 Ataşehir Doğuşspor - Çınarspor (Yenisahra) 6-1
00.00 Ataşehirspor - Yenidünyaspor 3-0 h


Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.