U17 Türkiye Şampiyonası'nda 2. tur müsabakaları, 4 grup merkezinde başladı. İlk gün alınan sonuçlar, haberimizin devamında...

1. GRUP (BALIKESİR-Ayvalık)

A GRUBU

14 Nisan Perşembe
15:00 Karamürsel İdman Yurdu - Tire 1922 4-0
Bağlarbaşıspor - Bay

15 Nisan Cuma
17:30 Tire 1922 - Bağlarbaşıspor 0-4
Karamürsel İdman Yurdu - Bay

16 Nisan Cumartesi
15:00 Bağlarbaşıspor - Karamürsel İdman Yurdu 4-1
Tire 1922 - Bay

B Grubu
14 Nisan Perşembe
17:30 Zara Ekinli- Hires Gençlik 3-1
Lüleburgazspor - Bay

15 Nisan Cuma
15:00 Hires Gençlik - Lüleburgazspor 0-2
Zara Ekinlispor - Bay

16 Nisan Cumartesi
17:30 Lüleburgazspor - Zara Ekinli 1-1 (2-4 pen)
İzmir Hires Gençlikspor - Bay

FİNAL
17 Nisan Pazar
Bağlarbaşıspor - Zara Ekinlispor 4-0

2. GRUP (DENİZLİ) 

15 Nisan Cuma
12:00 Karaman Belediye - Muratpaşa Belediye 0-2
12:00 Compenanta - İzmir Güzeltepe 1-1

16 Nisan Cumartesi
12:00 Muratpaşa Belediye - Bursa Compenanta 2-1
12:00 İzmir Güzeltepespor - Karaman Bld 3-0

17 Nisan Pazar
12:00 Karaman Belediye - Compenanta 1-2
12:00 Güzeltepespor - Muratpaşa Belediye 1-2


3. GRUP (SİVAS)

A Grubu
14 Nisan Perşembe
14:00 Hacettepe - Trabzon Boztepespor 2-0
1930 Bafraspor - Bay

15 Nisan Cuma
16:30 Trabzon Boztepe - 1930 Bafraspor 0-1
Hacettepe - Bay

16 Nisan Cumartesi
12:00 1930 Bafraspor - Hacettepe 0-2
Trabzon Boztepe - Bay

B GRUBU
14 Nisan Perşembe
16:00 Samsun Kadıköy - Sincan Belediye 4-1
Kıbrıscıkspor - Bay

15 Nisan Cuma
14:30 Sincan Belediye - Kıbrıscıkspor 0-4
Samsun Kadıköyspor - Bay

16 Nisan Cumartesi
14:00 Kıbrıscıkspor - Samsun Kadıköy 0-1
Sincan Belediyespor - Bay

FİNAL
17 Nisan Pazar
11:00 Hacettepe - Samsun Kadıköyspor 2-2 (3-4 pen)

4. GRUP (MALATYA)

A Grubu
14 Nisan Perşembe
14:00 Batman TEİAŞ - Diyarbakır DSİ 3-0
Gülnarspor - Bay

15 Nisan Cuma
16:00 Diyarbakır DSİ - Gülnarspor 3-2
Batman TEİAŞ - Bay

16 Nisan Cumartesi
13:30 Gülnarspor - Batman TEİAŞ 0-2
Diyarbakır DSİ - Bay

B GRUBU
14 Nisan Perşembe
16:00 Amedspor - Erkiletspor 3-0
Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor - Bay

15 Nisan Cuma
14:00 Erkiletspor - Karaköprü Belediye 0-3
Amed Sportif Spor - Bay

16 Nisan Cumartesi
15:30 Karaköprü Belediye - Amedspor 0-1
Kayseri Erkiletspor - Bay

FİNAL
17 Nisan Pazar
11:00 Batman TEİAŞ - Amedspor 0-3

DERLEYEN: BENAN DİKER


U17 Türkiye Şampiyonası'nda 2. tur müsabakaları, 4 grup merkezinde başladı.

Yorum Gönder

Adsız dedi ki... 16.04.2016 19:20

Sivas Final maçı takımları yanlış yazılmış Hacettepe Bafra sporu 2-0 yendi. Final maçı Hacettepe ve Kadıköyspor arasında yapılacak bilginize.

Blogger tarafından desteklenmektedir.