Geçen yılın Şampiyonu Galatasaray 
Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak ortaklaşa düzenlenen Küçükçekmece Belediye Başkanlığı 23 Nisan 4. Mini Minikler Ali Tuman Futbol turnuvası Galatasaray, İstanbul Trabzon spor takımları arasında oynanacak açılış maçı ile başlıyor.
                   

Halkalı Etap Sahasında 19 Nisanda başlayacak olana 23 Nisan 4. Mini Minikler Ali Tuman Futbol turnuvasında 4 Grupta toplam 19 takım mücadele verecek.
5 Hafta sürecek Grup maçlarının ardından gruplarda ilk ikiye giren 8 takım 23 Mayısta çeyrek final maçları oynamaya hak kazanmış olacaklar.26 Mayısta yarı finale kalan 4 takım finale kalmak için mücadele verecekler ardından 3’lük-4’lük karşılaşması ve oynanacak final maçı ile sona erecek.

23 Nisan 4. Mini Minikler Ali Tuman Futbol turnuvasında 2005 Doğumlu lisanslı -2006 Doğumlu lisanssız oyuncular oynatabilirler.2005 Doğumlu sporcuların 2015-2016 sezonu TFF tarafından verilmiş lisansa sahip olması gerekir.
                               
Lisanslı olmayan 2006 Doğumlu sporculardan sağlık raporu ve bununla birlikte resimli kimlik aslı, fotokopisi ile birlikte geçici lisans düzenlenerek oynaya bilirler.
4. Mini Minikler Ali Tuman Futbol turnuvası en az 9 kişi ile müsabakalar başlar ve 6 kişi olduğunda müsabaka tatil edilir.
Müsabakalar 2x25 Dakika oynatılıyor Kaleci dahil 11 kişi ve sınırsız oyuncu değişikliği yapılabilir.
Açılış maçı 19 Nisan Galatasaray, İstanbul Trabzon spor takımları arasında
4. Mini Minikler Ali Tuman Futbol turnuvası açılış maçı Halkalı Etap Sahasında 19 Nisan Salı günü Saat:15.30 da Galatasaray, İstanbul Trabzon spor takımları arasında oynanacak açılış maçı ile start alıyor.
1. GRUP
2. GRUP
3. GRUP
4. GRUP
1- CENNET BARBAROS
1- İSTANBUL SİNOP
1- KANARYA
1- ATAKENT 2015
2- İSTANBUL TRABZON
2- SÖĞÜTLÜÇEŞME
2- İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
2- K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
3- GALATASARAY
3- S.ÇEŞME BİRLİK
3- ATAKENT GELİŞİM
3- ESENLER ATLETİK
4- SULTANMURAT
4- HALKALI TAŞTEPE
4- K.Ç.İDMANYURDU
4- KÜÇÜKÇEKMECE
5- İSTANBUL DEMİR
5- BEZİRGANBAHÇE
5- KOSOVAGÜÇ

1. HAFTA

19.04.2016 SALI





GALATASARAY


İSTANBUL TRABZON
HALKALI ETAP
15:30

CENNET BARBAROS


SULTANMURAT
HALKALI ETAP
16:30

S.ÇEŞME BİRLİK


SÖĞÜTLÜÇEŞME
HALKALI ETAP
17:30

20.04.2016 ÇARŞAMBA





İSTANBUL SİNOP


HALKALI TAŞTEPE
HALKALI ETAP
15:30

KANARYA


K.Ç.İDMANYURDU
HALKALI ETAP
16:30

ATAKENT GELİŞİM


İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
HALKALI ETAP
17:30

21.04.2016 PERŞEMBE





ATAKENT 2015


KÜÇÜKÇEKMECE
HALKALI ETAP
16:30

K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF


ESENLER ATLETİK
HALKALI ETAP
17:30



 HABER:Yılmaz AKTEPE






Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.