İstanbul 2. Amatör Lig'de 30 Nisan Cumartesi günü oynanacak maçların programı ve sonuçları, haberimizin devamındadır. 

Chat Odası aktiftir. Maç sonuçlarını 0537 336 59 82 veya 0537 961 32 61 numaralı telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz



1. GRUP
15:00 Karaağaçspor - Karacaköy Belediye (Büyükçekmece) 1-1
16:00 Avcılar Yeşilkent - Akalanspor (Firüzköy) 1-1
16:00 Tem Terkosspor - Kumburgazspor (Taşoluk) 4-5 
16:00 Akörenköyspor - Esenyurt Acarspor (İhsaniye) 3-0
16:00 Öz Örencik Köyü - Çantaköy (Çatalca) 5-0

3. GRUP
16:00 Beştelsiz - Ulusspor (Merkezefendi) 4-1
16:00 Yenidoğan Güneş - Emirefendispor (Hasan Doğan) 0-1
16:30 Rumeli Kavağı - Yeşildirekspor (Çayırbaşı)  2-0
Altınokspor - Yeni Gayretspor 0-3 H
Küçükpazar - Siyavuşpaşa 3-0 H

5. GRUP
09:00 Özşişlispor - Rumeli İdman Yurdu (Yusuf Tunaoğlu) 7-3
11:00 İstanbul Ünyespor - Sultançiftliğispor (Kocasinan) 1-5
16:00 Beylikdüzü 2011 - Büyükdere (Beylikdüzü)  2-5
Gürselspor - Eroğluspor 0-3 H
Çayırbaşı Özkanspor - Esenler Turgutreisspor 3-0 H

7. GRUP
13:00 Bahçelievlerspor - Halkalı Taştepe (Kocasinan) 4-0
14:00 İstanbul Balkanspor - Hürriyet Eğitim (Sefaköy)  1-3
14:00 Şirintepespor - İstanbul Sivasspor (Yahya Kemal) 3-2
16:00 Alemdarspor - Şenlik Gençlerbirliği (Küçükköy) 5-1
16:00 İstanbul Kayaşehir - İstanbul Artvinspor (Cebeci) 4-0


9. GRUP
14:00 İzzetpaşaspor - Sakarya İMÇ (Yusuf Tunaoğlu) 5-1
16:00 Sarıgöl Birlikspor - Yeniufukspor (Yıldıztabya) 1-6
16:00 Etilerspor - Halkalı Çamlıkaltıspor (Yusuf Tunaoğlu) 1-0
16:00 İstanbul Trabzonspor - Halil Rıfatpaşaspor (İFA) 3-2
17:00 Çatalzeytin Zümrütspor - Güzelhisarspor (Mehmet Akif) 8-2

11. GRUP
14:00 Beyoğluspor - Zeytinburnu Yeşiltepe (Alibeyköy) 5-2
14:30 Ferahevlerspor - Firüzköy (Çayırbaşı) 2-1
14:30 1453 Fatih Gençlik - Bahçelievler İY (Mimarsinan) 2-2
17:00 Cevat Köprübaşı - Pınarspor (Çilekli) 0-1
Ambarlıspor - Güngören Doğuş 3-0 H 



13. GRUP
11:00 Esenkentspor - İstanbul Altınordu (Başıbüyük) 0-1
16:00 İstanbul Sitespor - Beykoz İncirköyspor (Site) 1-1
17:00 Harb-İşspor - 1453 Maltepe Gençlik (İdealtepe)2-6
17:00 Kozyatağı İdman Yurdu - Barbarosspor (Yenisahra) 59. dakikada 1-6 iken ev sahibi ekip oyuncu sayısı 7'nin altına düştüğü için tatil
Ünalanspor - Denizcilik İşletmeleri  0-3 H

15. GRUP
13:00 Sancaktepespor - Anadolu Kartalları (Sarıgazi)  1-1
15:00 Örnekspor - Öz Ataşehirspor (İdealtepe) 2-0
16:00 Tunusbağı - Üsküdar Salacakspor (Paşabahçe)  1-2
16:00 Üsküdar İcadiye - Küçükbakkalköyspor (Alemdağ) 1-0
Özesatpaşa - Pendik Kaynarca 0-3 H

17. GRUP
09:00 Gülensuspor - Cevizli Anadolu (Başıbüyük) 3-2
13:30 Feneryoluspor - Haydarpaşa Demir (Yenisahra) 0-7
16:30 Üsküdar Ferahspor - Kınalıadaspor (Dudullu) 1-3
FK 1864 - Hasanpaşaspor 0-3 H

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.