İstanbul 2. Amatör Lig'de 24 Nisan Pazar günü oynanacak maçların programı ve skorları, haberimizin devamındadır.

Chat Odası aktiftir. Maç sonuçlarını 0537 961 32 61 ve 0537 336 59 82 numaralı telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz


1. GRUP
15:00 Karacaköy Belediye - Çantaköy (Karacaköy) 0-1
15:30 Tem Terkosspor - Akalan (Taşoluk) 0-3
15:30 Öz Örencik Köyü - Esenyurt Acarspor (Çatalca)  5-1
15:30 Akörenköyspor - Kumburgazspor (Silivri) 7-1
15:30 Karaağaçspor - Avcılar Yeşilkentspor (Büyükçekmece) 0-1


3. GRUP
11:30 Yenidoğan Güneşspor - Küçükpazarspor (Hasan Doğan) 4-0
13:30 Rumeli Kavağı - Ulusspor (Çayırbaşı) 3-1
15:30 Emirefendispor - Yeni Gayretspor (Beyoğlu)2-2
Beştelsizspor - Siyavuşpaşa 3-0H
Altınokspor - Yeşildirekspor 0-3H


5. GRUP
11:30 Büyükderespor - Eroğluspor (Çayırbaşı) 2-4
15:30 İstanbul Ünye - Rumeli İdman Yurdu (İFA) 4-1
15:30 Çayırbaşı Özkan - Sultançiftliği (Çayırbaşı) 2-2
15:30 Beylikdüzü 2011 - Özşişlispor (Beylikdüzü) 3-6


7. GRUP
12:00 Şirintepespor - Alemdarspor (Yahya Kemal) 5-0
13:30 Bahçelievlerspor - İstanbul Artvinspor (Bakırköy 1No) 1-1
15:30 İstanbul Balkanspor - Şenlik Gençlerbirliği (Sefaköy) 5-2
15:30 İstanbul Sivasspor - Halkalı Taştepe (Mahmutbey) 2-1
15:30 İstanbul Kayaşehir - Hürriyet Eğitim (Cebeci) 4-1


9. GRUP 
10:30 Çatalzeytin Zümrütspor - Sakarya İMÇ (Mehmet Akif) 4-1
11:00 Halil Rıfatpaşaspor - Güzelhisarspor (Yusuf Tunaoğlu) 3-2
15:00 Etilerspor - Yeniufukspor (Ayazağa)Konuk ekip geç geldiği için maç oynatılmadı
15:30 İzetpaşaspor - Halkalı Çamlıkaltıspor (Yusuf Tunaoğlu) 2-1
15:30 İstanbul Trabzon - Sarıgöl Birlikspor (Halkalı) 1-1


11. GRUP
09:30 Pınarspor - Bahçelievler İY (Çayırbaşı)1-1
15:00 Cevat Köprübaşı - Ferahevler (Kemerburgaz) 2-4
15:30 Zeytinburnu Yesiltepe - Firüzköy (Hasan Doğan) 2-7
15:30 Ambarlıspor - Beyoğluspor (Firüzköy) 2-5
1453 Fatih Gençlik - Güngören Doğuş 3-0H 


13. GRUP
11:00 Esenkentspor - 1453 Maltepe Gençlik (Başıbüyük) 0-2
14:30 Harb-İşspor - Beykoz İncirköyüspor (İdealtepe) 7-1
15:30 Denizcilik İşletmeleri - Barbarosspor (Paşabahçe) 0-2
16:30 Kozyatağı İdman Yurdu - İstanbul Altınordu (Yenisahra) 1-2
16:30 Ünalanspor - İstanbul Sitespor (Çakmak) 0-3H (Ünalan maça gelmedi)


15. GRUP
15:30 Anadolu Kartalları - Küçükbakkalköy (Kaynarca) 1-0
15:30 Üsküdar İcaadiye - Pendik Kaynarcaspor (Alemdağ) 2-3
16:30 Örnekspor - Üsküdar Salacakspor (İdealtepe) 1-4
16:30 Sancaktepespor - Tunusbağı (Sultanbeyli 75. Yıl) 3-0
Özesatpaşa - Öz Ataşehir 0-3H


17. GRUP
09:00 Gülensuspor - Haydarpaşa Demirspor (Başıbüyük) 2-0
12:30 Feneryolu - Hasanpaşa (Yenisahra) 1-1
15:30 Selamsızspor - Kınalıadaspor (Selimiye) 0-0
16:30 Üsküdar Ferahspor - Cevizli Anadolu (Dudullu) 0-1

İstanbul 2. Amatör Lig'de 24 Nisan Pazar günü oynanacak maçların programı ve skorları, haberimizin devamındadır.

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.