İstanbul 2. Amatör Lig'de 17 Nisan Pazar günü oynanacak maçların programları ve sonuçları, haberimizin devamındadır.

Chat Odası aktiftir. Maç sonuçlarını 0537 961 32 61 ve 0537 336 59 82 numaralı telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz



2. GRUP
11:30 Yeşilbayırspor - Büyük Çavuşluspor (Hadımköy) 6-1
14:00 Esenyurt Örnek İY - Gazitepespor (Esenyurt Bld) 1-2
14:30 Yalıköyspor - Haraçcıspor (Karacaköy) 0-3
16:00 Esenkent Gençlik - Taşolukspor (Esenyurt Bld) 1-1
16:00 Çakılköy - Kabakçaspor (İzzettin) 2-1


4. GRUP
11:00 Güzeltepespor - Yeşil Ilgazspor (Alibeyköy) 2-11
15:30 Gültepespor - Öz Yarımburgaz (Seyrantepe) 3-3
16:00 Esentepe Şahin - Başakşehir İkitelli 0-5
16:00 Altınaslarspor - İstanbul Barışspor (Bayrampaşa Bld) 3-2
16:30 Neslişahspor - Göktürk Sarayspor (Namık Sevik) 6-1


6. GRUP
14:00 Emniyettepe - Gültepe Özgençlikspor (Yıldıztabya)0-6
16:00 Harmantepespor - Emlakbank (Göktürk) 5-1
16:00 Özgenspor - Kosova Güçspor (Albayrak) 4-4
16:00 Beylikdüzü Gelişim - Eyüp Çırçır İmarspor (Beylikdüzü) 4-0
16:30 Mollaaşkı - Sadabadspor (Mimarsinan) 3-4


8. GRUP
15:30 Piyalepaşa - Sümerspor (Beyoğlu) 6-0
16:00 Kilyosspor - Bayrampaşa Doğan (Çayırbaşı) 2-0
16:00 Gümüşdere - Esenler Kentyıldız (Bahçeköy) 5-5
16:30 Ayazağa Esen - Çelikspor (Ayazağa) 5-4
Filizspor - Gedikpaşa 0-3h


10. GRUP
12:00 Y. Mimarsinan - Langaspor (Yıldıztabya) 2-2
12:00 Haznedar Çetinkaya - Mecidiyeköy Tayfun (Bakırköy 2No) 0-2
14:00 Rumelihisarı - Ateştuğlaspor (Çayırbaşı) 0-4
16:00 İstanbul Gençlergücü - Haydarspor (Bakırköy 2No) 0-9
16:30 Halkalıspor - Etiler Kartalspor (Halkalı) 1-2


12. GRUP
10:00 Esenayspor - Gelişimspor (Yıldıztabya) 7-2
11:00 Abidei Hürriyet - Arnavutköy (Nurtepe) 8-0
12:00 Zekeriyaköy - Şehreminispor (Çayırbaşı) 0-4
16:00 Büyük Ümitler - GOP Bağlarbaşı (Rami) 2-0
Sarıyer FSM - Çağrım Marmara 1907  3-0h


14. GRUP
11:00 Girne Gençlikspor - Erenköy Acarspor (Başıbüyük) 2-2
16:00 Artukbey İÖ - Beykoz Göllü Köyü (Dolayoba) 5-0
16:00 Yoncaspor - Kirazlıtepespor (Yenisahra) 2-0
16:00 Rivaspor - Maltepe Belediyespor (Riva) 0-3
16:00 İstanbul Sahilspor - KBS Kurtköy (Bulvar) Sınav nedeniyle tehir


16. GRUP
12:30 Üsküdar Çınarspor - Ataşehirgücü (Alemdağ) 5-8
14:00 Pendik Esenyalı - İstanbul Kemahspor (Kaynarca) 0-2
16:30 İstanbul Ataşehir - Ataşehir Doğuşspor (İdealtepe) 2-4
16:30 Yenidünyaspor - Göztepe Hilalspor (Çakmak) 0-3 h

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.