İstanbul 2. Amatör Lig'de 16 Nisan Cumartesi günü oynanan maçların sonuçları ve puan durumları haberimizin devamındadır.

1. GRUP
15:30 Kumburgazspor - Öz Örencik Köyü (Kemal Karasu) 1-6
15:30 Esenyurt Acarspor - Karacaköy Belediyespor (Esenyurt Bld) 0-1
15:30 Çantaköyspor - Karaağaçspor (Silivri) 1-4
16:00 Avcılar Yeşilkentspor - Tem Terkosspor (Firüzköy) 4-3
--:-- Akalanspor - Akören Köyü (Sınav nedeniyle ertelendi)


3. GRUP
13:30 Küçükpazar - Beştelsizspor (Mimarsinan) 3-1
14:00 Yeni Gayretspor - Yenidoğan Güneşspor (Namık Sevik) 2-1
15:30 Yeşildirekspor - Emirefendispor (Mimarsinan) 2-5
Siyavuşpaşaspor - Rumeli Kavağıspor 0-3h
Ulusspor - Altınokspor 3-0h


5. GRUP
15:30 Öz Şişlispor - İstanbul Ünyespor (Yusuf Tunaoğlu) 4-1
16:00 Eroğluspor - Beylikdüzü 2011 3-0h
Rumeli İdman Yurdu - Çayırbaşı Özkanspor (Sınav nedeniyle Çarşambaya ertelendi)
Sultançiftliğispor - Gürselspor 3-0h
Esenler Turgutreisspor - Büyükderespor 0-3h


7. GRUP
13:00 Hürriyet Eğitimspor - Bahçelievlerspor (Hasbahçe) 0-4
15:00 Şenlik Gençlerbirliği - İstanbul Kayaşehirspor (Şenlikköy) 0-13
15:00 İstanbul Artinvspor - İstanbul Sivasspor (Kocasinan) 2-1
15:30 Alemdarspor - İstanbul Balkanspor (Küçükköy) 5-0
15:30 Halkalı Taştepe - Şirintepespor (Halkalı) 1-2


9. GRUP
11:30 Sakarya İMÇ - Halil Rıfatpaşaspor (Mimarsinan) 1-4
15:30 Sarıgöl Birlikspor - Etilerspor (Yıldıztabya) 0-8
15:30 Yeniufukspor - İzzetpaşaspor (Yeşilova) 4-0'ken 42. dakikada tatil.
15:30 Halkalı Çamlıkaltıspor - Çatalzeytin Zümrütspor (İFA) 4-1
16:00 Güzelhisarspor - İstanbul Trabzonspor 1-7


11. GRUP
12:00 Beyoğluspor - 1453 Fatih Gençlik (Beyoğlu) 2-8
13:00 Bahçelievler İdman Yurdu - Cevat Köprübaşı (Kocasinan) 2-2
14:00 Firüzköyspor - Ambarlıspor (Firüzköy)  2-0
14:00 Güngören Doğuşspor - Pınarspor (Bakırköy 2No) 2-9
16:00 Ferahevlerspor - Zeytinburnu Yeşiltepespor (Çayırbaşı) 3-0


13. GRUP
14:00 Barbarosspor - Ünalanspor (Selimiye) 3-1
15:30 İstanbul Sitespor - Harb-İşspor (Site) 6-1
15:30 Beykoz İncirköyspor - Esenkentspor (Paşabahçe) 3-1
15:30 İstanbul Altınordu - Denizcilik İşletmeleri (Kartal Yunus) 6-1
17:00 1453 Maltepe Gençlik - Kozyatağı İdman Yurdu (Başıbüyük) 6-1


15. GRUP
13:00 Tunusbağıspor - Örnekspor (Riva) 3-3
15:30 Pendik Kaynarcaspor - Anadolu Kartalları (Kaynarca) 4-3
16:00 Öz Ataşehirspor - Üsküdar İcadiyespor (Yenisahra) 0-2
16:30 Küçükbakkalköyspor - Sancaktepespor (Dudullu) 1-6
Üsküdar Salacakspor - Özesatpaşaspor 3-0h


17. GRUP
13:30 Hasanpaşaspor - Gülensuspor (Kartal Yunus) 1-9
15:30 Cevizli Anadoluspor - Selamsızspor (Kartal Bulvar) 3-0
16:00 Haydarpaşa Demirspor - Üsküdar Ferahspor (Selimiye) 2-3
FK 1864 - Feneryoluspor 0-3h

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.