Bölgesel Amatör Lig'de grup aşaması sona ererken ligde kalacak/yükselecek takımların belirleneceği play out-baraj maçlarının programları da belli olmaya başladı.

İşte il il baraj maçı rehberiniz:
(İlk yazılan takımlar BAL takımlarıdır. Kazananlar BAL'da mücadele edecek)


30 Nisan  Cumartesi
15.00 Sinopspor - Ayancık Belediyespor 1-2
15:00 Adıyaman 1954 SK - Kahtaspor 1-1 (8-7 pen)
15:00 Anamur Belediyespor - Toroslar Belediyespor 0-0 (2-4 pen)

15:00 İslahiyespor - Araban Belediyespor 1-1 (3-4 pen)
15:00 Yeni Amasyaspor - Merzifonspor 2-0
16:00 Bartınspor - Amasraspor 4-0
16:00 Yalovaspor - Termal Belediye 0-0 (5-4 pen)
16:30 Samsun Yolspor - Havza Belediye 2-1

1 Mayıs Pazar
14:00 Bucak Belediye - Gölhisarspor 2-0
15:00 Kayseri Yolspor - Talasgücü Belediyespor 1-3
15:00 Osmancıkspor - Ortaköy Bld Şapinuva 1-1 (6-7 pen)
15:00 Tedaş 12 Martspor - Aşkale Belediye 2-0


3 Mayıs Salı
16:00 Çukurova Demirspor - Ceyhan Doğanspor


19 Nisan Salı
14.00 Elbakspor - Erciş Belediyespor 3-0

20 Nisan Çarşamba
15.00 Muş Demirspor - Hasköy Yıldızspor (Muş Şehir) 1-1 (3-4 uz)

23 Nisan Cumartesi
14.00 Ağrı Gençlerbirliği - Patnosgücü (Ağrı Lütfü Yiğenoğlu) 1-1 (3-4 pen)
13.30 Bursa Zaferspor - Kestel Belediyespor (Merinos) 1-1 (3-1 uz)
15.00 Ankara DSİ - Bağlumspor (Etimesgut) 0-1
15.00 Yeşil Kırşehirspor - Evranspor (Kırşehir Ahi) 2-0
15.00 Eskişehir Demirspor - Kurtuluşspor (Eskişehir Atatürk) 1-1 (3-4 pen)
16.00 Balıkesir BB - Gönen Bld (Balıkesir Atatürk) 1-1 (2-2 uz) (4-5 pen)
16.00 Kilimli Bld - Kozlu Bld (Zonguldak Karaelmas) 0-2
16.00 Çorlu 1947 SK - Çorlu Kültürspor (Namık Kemal) 2-2 (5-2 uz)

24 Nisan Pazar
13.00 Kurtalan Belediyespor - Baykan Belediyespor (Siirt Atatürk) 2-0
13.00 Arhavispor - Artvin Hopaspor (Artvin) 0-3
13.30 Elmasbahçelerspor - Gürsu Bld (Bursa Merinos) 1-1 (4-5 pen)
14.00 Yüksekova Belediyespor - Hakkari FK (Hakkari Şehir) 0-1
15.00 1926 Bulancakspor - Derelispor (Giresun Atatürk) 0-0 (3-2 pen)
15.00 Kastamonu Özel İdare - Tosyaspor (Gazi) 2-0
15.00 68 Yeni Aksarayspor - 68 Aksaray Belediyespor (Dağılgan) 0-0 (3-5 pen)
15.00 Kazan Bld - Sincan Bld (Etimesgut) 2-2 (4-3 pen)
15.00 Osmaniye FK - Kadirli Demirspor (Osmaniye 7 Ocak) 3-1
15.00 Çankırı Gençlikspor - Yapraklı Belediyespor (Çankırı Atatürk) 10-0
15.00 Karaman Belediyespor - 70 Larendespor (Karaman Kemal Kaynaş) 4-2
15.00 Nevşehirspor GK - Çat Gençlik (Nevşehir Gazi) 5-1
15.00 44 Malatyaspor - İnönü Üniversitesi (Yeşiltepe 1Nolu Saha) 0-2
15.30 Ardeşenspor - Kalkanderespor (Derepazarı) 0-0 (0-2 uz)
15.30 Akçakocaspor - Sivrikaya Sinerjispor (Düzce 18 Temmuz) 0-0 (1-1 uz) (5-4 pen)
15.30 Konyaaltı Bld - Gazipaşa Bld (Antalya Akdeniz Ünv) 2-1
16.00 Denizli Yeşilköyspor - Tavas Birlikspor (Denizli Atatürk) 2-0


25 Nisan Pazartesi
14.00 1960 Silopispor - Şehrinuhspor (Şırnak elemesi ama Siirt Atatürk Stadı'nda oynandı) 1-0

26 Nisan Salı
14.00 Gercüş Bağlarspor - 1955 Batman Belediyespor (Batman 16 Mayıs) 0-3 h
15.00 Kilis Belediyespor - Kifado Gençlik (Kilis Suni) 12-1
16.00 Çiğli Belediyespor - Seferihisarspor (Eski Buca Stadı) 6-0
16.00 Suruç Gençlik - 11 Nisanspor (GAP Arena) 0-3

27 Nisan Çarşamba
15.00 Gümüşhane Telekomspor - Kelkit Hürriyetspor (Yeni Şehir) 0-1
16.00 Didim Belediyespor - Merkez Yeniköyspor (Adnan Menderes) 2-0

28 Nisan Perşembe
13.30 Tatvan Gençlerbirliği - Özgüzelderespor (Bitlis 8 Ağustos) 0-2
16.00 Bornova 1881 - Alaçatıspor (Eski Buca Stadı) 2-2 (2-4 pen)

29 Nisan Cuma
15:00 Fatsa Belediye - Ulubey Belediye 3-1

Tarihi daha sonra açıklanacak maçlar:

İSTANBUL: İstanbul Güngörenspor - ?
İSTANBUL: Bayrampaşa Tunaspor - ?
İSTANBUL: Paşabahçespor - ?
İSTANBUL: Beşyüzevlerspor - ?
KARS: Sarıkamış Belediyespor - Karsspor (Kars Şehir)
KOCAELİ: Hereke Yıldızspor - ? (İsmetpaşa)
KONYA: ? - Selçukspor (Konya Torku)
MANİSA: Kocaçeşmespor - ? (Manisa 19 Mayıs)
SAKARYA: Kocaalispor - ? (Sakarya Atatürk)

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.