İstanbul 2. Amatör Lig'de 23 Nisan Cumartesi günü oynanan maçların programları ve sonuçları, haberimizin devamındadır.


2.GRUP
13:30 Büyük Çavuşlu - Yalıköy (Silivri) 2-3
13:30 Taşoluk - Esenyurt Örnek İ.Y.(Taşoluk) 4-3
15:30 Gazitepe - Çakılköy (Silivri) 1-1
15:30 Kabakça - Yeşilbayır (Çatalca) 2-0
15:30 Haraççı - Esenkent Gençlik (Taşoluk) 3-0


4.GRUP
12:00 Öz Yarımburgaz - Esentepe Şahin (Kanarya) 2-2
15:30 Başakşehir İkitelli - Neslişah (Halkalı Etap)5-1
15:30 Göktürk Saray - Altınaslar (Göktürk)1-3
15:30 Yeşilılgaz - Gültepe (Merkezefendi) 1-2
00:00 Güzeltepe - Barışspor (3-0 H)


6.GRUP
11:00 Emlakbank - Özgenspor (Bakırköy Bld 1.) 2-1
11:30 Gültepe Özgençlik - Beylikdüzü Gelişim (Yeşilova) 3-0 h konuk ekip sahaya gelmesine rağmen maça çıkmadı.
12:00 Eyüp Çırçır İmar - Molla Aşkı (Alibeyköy) 4-2
13:00 Kağıthane Sadabad - Harmantepe (Nurtepe) 0-6
13:30 Kosova Güçspor - Emniyettepe (Yeşilova) 7-0


8.GRUP
12:00 Bayrampaşa Doğan - Piyalepaşa (Bayrampaşa Belediye) 1-4
13:00 Çelikspor - Kilyos (Namık Sevik) 0-5
13:30 Gedikpaşa - Ayazağa Esen (Halkalı) 2-3
14:30 Sümerspor - Gümüşdere (Bakırköy Bld.2) (0-3h)
00:00 Esenler Kentyıldız - Filizspor (3-0 H)


10.GRUP
10:45 İstanbul Gençlergücü - Etiler Kartal (Bakırköy Bld.2)0 -1
11:00 Langa - Halkalı (Namık Sevik) 3-1
12:00 Ateştuğla - Haznedar Çetinkaya (İFA) 5-1
13:30 Mecidiyeköy Tayfun - Y.Tabya Mimarsinan (Yusuf Tunaoğlu) 2-3
15:00 Haydarspor - Rumeli Hisarı (Namık Sevik) 7-0


12.GRUP
11:30 Arnavutköy - Sarıyer F.S.M.(Taşoluk) 1-8
15:00 Gelişimspor - Zekeriyaköy (Sadabad) 1-1 
15:30 GOP.Bağlarbaşı - Esenay (Ramazan Süt) 1-3
17:00 Şehremini - Abidei Hürriyet (Namık Sevik) 1-0
00:00 Çağrım Marmara - Büyük Ümitler (0-3 H)


14.GRUP
11:30 Maltepe Belediye - Ataşehir Yonca (İdealtepe) 0-2
12:00 Kirazlıtepe - Artukbey İ.Ö (Çakmak)2-8
13:00 Beykoz Göllü - Girne Gençlik (Riva) 3-1
13:30 KBS Kurtköy - Rivaspor (Kurtköy) 0-4
15:00 Erenköy Acar - İstanbul Sahil (Yenisahra) 0-2


16.GRUP
11:00 Ateşehir Doğuş - Yenidünya (Yenisahra) 3-0 h
12:30 Ataşehirgücü - Pendik Esenyalı (Dudullu) 1-3
13:00 Hilalspor - Üsküdar Çınar (Yenisahra) 2-2
16:30 Kemahspor - Ortadağ (Çavuşbaşı) 2-1
İstanbul Ataşehir (BAY)

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.