İstanbul Süper Amatör Küme 6. Grup ekiplerinden İstanbul Bafraspor, örnek bir davranış imza attı. Kırmızı Siyahlılar, sahasında konuk ettiği ve 2-0 mağlup olduğu İFA Spor'u çiçeklerle karşıladı. 

Bayrampaşa Belediye Stadı'nda oynanan karşılaşma öncesi hafta içi kulüpten yapılan açıklamada, Küçükçekmece temsilcisinin çiçeklerle karşılanacağı belirtilmişti. Kulüp Başkanı Fatih Demir, Samsunluların misafirperverliklerini göstereceklerini ifade ettiği örnek açıklaması sonrası, belirttikleri gibi rakiplerini çiçeklerle karşıladılar. Futboldaki şiddet ortamının sık sık gündeme geldiği ülkemizde Bafraspor'un bu davranışı örnek olurken, büyük de alkış aldı.

Bu güzel görüntülerle başlayan karşılaşmayı ise İFA Spor 2-0 kazandı ve zirve takibini sürdürdü. 

HABER: GÖKHAN TANER




İstanbul U17/A ligi 13.Grup ekiplerinden Gazi Mahallesi ve Kuştepe,Kağıthane Bld.Nurtepe Suni Çim Sahası’nda karşı karşıya geldiler.

Mücadeleyi Özgür Tolga Özcan,Mustafa Fatih Taşdemir ve Tamer Şahin triosu yönetti.

Sahadan 9-1’lik galibiyetle ayrılan taraf Gazi Mahallesi oldu. Mustafa Kıvanç’ın öğrencileri puantajda matematiksel olarak 13.Grup şampiyonluğunu garantiledi.Gazi Mahallesi’nin gollerini Umut (2),Uygar,Doğukan (2),Emirhan,Ozan,Fırat ve Abdullah kaydetti.

YerelFutbol.com olarak Gazi Mahallesi’ni tebrik eder,Türkiye Şampiyonası’nda başarılar dileriz.


Coca Cola Gelişim Ligi 1. Bölge A Grubu mücadelesinde Galatasaray 19 Yaş Altı Futbol Takımı, Fatih Karagümrük ile oynadığı maçta attığı ikinci golün haksız olduğunu düşünerek, rakibinin gol atmasına müsaade etti.      

Galatasaray Kulübünün internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, sarı-kırmızılı takımdan Onat Kutay Kurt, ilk yarının son dakikasında rakip oyuncunun yerde kaldığı pozisyonda arkadaşlarının uyarısını duymadı ve golünü attı.      

Galatasaraylı futbolcular, attıkları golün haksız olduğunu düşünerek ikinci yarının başında hareketsiz kalarak rakibinin gol atmasına izin verdi.      
Sarı-kırmızılar, Hami, Onat ve Metehan'ın golleriyle Fatih Karagümrük'ü 3-1 mağlup etti.      

İstanbul U17/A ligi 17.Grup ekiplerinden Akşemsettin ve Kocasinan,Alibeyköy Parseller Sahası’nda karşı karşıya geldiler.

Mücadeleyi Ayhan Akdeniz,Sinan Bora ve Kadir Adıgüzel triosu yönetti.Saha Komiseri Engin Kal ve sağlık görevlisi İdris E. Değirmenci idi.

Mücadeleye ev sahibi ekip hızlı başladı.9.dakikada sağ kanattan frikik kazanan ev sahibi ekipte Tugay’ın içeri gönderdiği top direk kaleye gitti ve top 90’dan ağlarla buluştu 1-0.Golden sonrada yüklenen ev sahibi 11.dakikada Emre,Kürşat’dan sıyrıldı fakat müdahale sonucu yerde kaldı.Frikik kazanan ekipte Tugay’ın vuruşu auta gitti.13.dakikada konuk ekip Kocasinan korner kazandı.Gelen orta kafalardan sekti ve top Serhat’ın önünde kaldı fakat topu direğin dibinden çeviremeyince top auta gitti.İlk devrede başka gol sesi çıkmadı ve ev sahibi ekip soyunma odasına 1-0 üstün gitti.

İkinci devrede lider Kocasinan net pozisyonlardan faydalanamadı ve ev sahibi ekip Semih ve Tugay’ın ayaklarından bulduğu gollerle skoru 3-0’a getirdi ve namağlup Hayri Gürel’in öğrencileri deplasmandan puansız ayrıldı.Metin Kök’ün öğrencileri ise zorlu karşılaşmadan 3 puanla ayrılan taraf oldu.

AKŞEMSETTİNSPOR:Nebil Berk,Bilal,Mustafa Can,Melih Can,Görkem,Köksal,Semih,Mertcan Serdar,Emre,Tugay,Batuhan
YEDEKLER: Yahya,Aykut Furkan,Mehmet Akif,Umut,Taha,Cem,Fethullah
TEKNİK SORUMLU: METİN KÖK
KOCASİNANSPOR: Salih Can,Furkan,Ali Muammer,Sefa,Kürşat,İsmail,Yunus,Burak,Serhat,Ufuk,Emirhan
YEDEKLER: Süleyman,Eren,Suphi Emircan,Okan,Emre,Abdülkadir,Muhammet Ali
TEKNİK SORUMLU: HAYRİ GÜREL
HABER-FOTOĞRAF:OĞUZHAN AKGÜNDÜZ

İstanbul 1.Amatör Küme 6.grup mücadelesinde alt sıralardan kurtulmak isteyen Küçükayasofyaspor Namık Sevik Stadı'nda konuk ettiği zirve takipçisi Cevat Köprübaşı Futbol Akademi'yi (CKFA) son dakikalarda bulduğu golle 3-2 mağlup ederek rahat bir nefes aldı.

Mücadelenin henüz ilk dakikasında konuk ekibin golü geldi.Yahya'nın pasında Mustafa'nın golü konuk ekibi 1-0 öne geçirdi.

26.dakikada sağ kanattan Vedat'ın ortasında Ramis topu filelere yolladı ve skora denge geldi 1-1. İlk yarının son dakikasında Murat Kavraz'ın ortasında Mustafa'nın yakın mesafeden kafa vuruşu takım arkadaşı Emirhan'ın kafasına çarptı ve konuk ekip öne geçme fırsatını kaçırdı. İlk yarı 1-1'lik skorla tamamlandı.

İkinci yarının 62.dakikasında Yahya'nın güzel ortasında tecrübeli golcü Murat'ın kafa vuruşu skoru 2-1'e getirdi.

Babayiğit sahne aldı 
Karşılaşmanın 75.dakikasında ev sahibi ekibin başarılı oyuncusu Eyüp Babayiğit uzak direğe vuruşla skora dengeyi getirdi. 

82.dakikada Emirhan, Ramis'e yaptığı faul sonrasında mücadelenin hakemi Muhammet Halil Dizieğri tarafından ikinci sarı karttan kırmızı kartla oyun alanı dışına gönderildi.

86.dakikada ceza sahası dışında topla buluşan Eyüp Babayiğit rakibini çalımladıktan sonra kaleci ile karşı karşıya kaldı, kaleci Muhammed'i de çalımlayan oyuncunun vuruşu ev sahibi ekibi 3-2 öne geçirdi.

Kalan dakikalarda başka gol olmayınca zorlu mücadeleyi 3-2'lik skorla kazanan ev sahibi ekip düşme potasının üstüne çıktı. 


HABER-FOTOĞRAF: ERDEM SAĞOLAN 








İstanbul Süper Amatör Küme'de 10 Aralık Cumartesi maçları oynanıyor. Maçların programı ve skorlar için takipte kalınız.

Chat Odası aktiftir. Maç skorlarına destek vermek isterseniz 0535 389 90 89 veya 0537 336 59 82 numaralı telefonlara SMS ya da WhatsApp ile bildirebilirsiniz.


2.GRUP
15:00 Selimiyespor - Sultanbeylispor (Selimiye) 3-1
15:00 Bostancıspor - Bakırköyspor (Yenisahra) 0-2
15:00 Ortaçeşmespor - Vardarspor (Ortaçeşme) 1-2
15:00 Mahmutbeyspor - Ömerli Köyüspor (Mahmutbey) 1-1
15:00 Dolayobaspor - 1Küçükköyspor (Kaynarca) 2-0
4.GRUP
14:00 Dudulluspor - Büyükçekmece Belediyespor (Dudullu) 3-3
14:00 Dikilitaşspor - İstanbul Güngörenspor (Çilekli) 2-3
15:00 Zara Ekinlispor - Batı Trakya Türklerispor (Zara Ekinli) 2-1
15:00 Çubukluspor - Çıksalınspor (Paşabahçe) 0-1
15:00 İzzettinspor - Esenyurtspor (İzzettin) 1-2


6.GRUP
14:00 1Şile Yıldızspor - 11877 Alemdağspor (Şile) 3-1
15:00 İstanbul Bafraspor - İFA (Bayrampaşa Bld) 0-2
15:00 Gülsuyuspor - Sultanbeyli Uzunderespor (Asım Kara) 1-3
15:00 Çamlıcaspor - Şafakspor (Alemdağ) 4-0
15:00 Taksimspor - İstanbulspor Kulübü (Feriköy) 0-4
8.GRUP
13:00 Bağlarbaşıspor - İstanbul Konyaspor (Yenisahra) 4-0
15:00 İstanbul Siirtspor - Bayrampaşa Altıntepsispor (Mimarsinan) 1-1
15:00 Yeşilova Esnaf - B.Gümüşhane (Kemal Aktaş) 7-0
15:00 Avcılar Belediyespor - Beykoz (Firüzköy) 1-0
-- : -- Çatalca Öznakkaş - Feriköyspor 0-3H


10.GRUP
12:00 Leventspor - Beyoğlu Yeniçarşıspor (Çilekli) 0-0
13:00 İstanbul Mesudiyespor - 1Yeşilköyspor (Paşabahçe) 2-0
15:00 Arnavutköy Belediyespor - Sekbanlarspor (Bolluca) 1-1
15:00 Yeniköyspor - Alibeyköyspor (Çayırbaşı) 0-4
15:00 Gürpınarspor - İstanbul Sinopspor (Gürpınar) 0-3




İstanbul 1. Amatör Küme'de 10 Aralık Cumartesi gününün maçları oynanıyor. Maçların programı ve skorlar için takipte kalınız. 

Maç skorlarına destek vermek isterseniz 0535 389 90 89 veya 0537 336 59 82 numaralı telefonlara SMS ya da WhatsApp ile bildirebilirsiniz.


2. GRUP
13:00 Avcılar Yeşilkent - Çiftlikköy (Avcılar Atatürk) 4-1
15:00 S.Ortaköy - Hadımköy (S.Ortaköy) 2-2
15:00 Güzelce - İstanbul Kayaşehir (Güzelce) 2-3
-- : -- Kamilobaspor - Gökçealispor 3-0H
4. GRUP
13:00 Bağcılar İY Cemspor - Kağıthane (Mahmutbey) 1-4
13:00 Bayrampaşa Demir - K.K. Mevlana (Bayrampaşa Bld) 2-2
13:00 Yenişehir - Muradiye (Beyoğlu) 0-1
15:00 Küçükçekmece İY - Kocamustafapaşa (Küçükçekmece) 6-2
-- : -- Rumeli Kavağı - Talatpaşaspor 3-0H


6. GRUP
13:00 Pınarspor - Selvispor (Çayırbaşı) 3-0H Konuk ekip maça gelmedi
15:00 Sefaköy Kartal - Terazidere (Sefaköy Kartal) 0-1
15:00 Küçükayasofya - Cevat Köprübaşı (Namık Sevik) 3-2
15:00 Yeni Özkartal - Ateştuğlaspor (Gazi Mahallesi) 1-0
15:00 Tophane Tayfun - Hamidiyespor (Beyoğlu) 2-1

8. GRUP
11:00 Kilyos - Sanayi Mahallesi (Çayırbaşı) 4-2
13:00 Cerrahpaşa - S.Sultançiftliği (Namık Sevik) 2-0
13:00 Şişli Yayla - Bahçelievler (Feriköy) 0-0
15:00 Zeytinburnu Yıldız - Esenler (Z. Hasan Doğan) 1-0
15:00 Gültepe - İstanbul Trabzon (Albayrak) 2-0
10. GRUP
11:00 Aksaray - Kanarya Azim (Namık Sevik) 1-0
15:00 Çayırgücü - Karadolapspor (Gaziosmanpaşa) 0-2
15:00 Okmeydanı Fetih - Akatlar (Göktürk) 3-1
15:00 Örnektepe - İstanbul Gümüşhane (Mehmet Akif Ersoy) 1-0


12. GRUP
11:00 Güneşlispor - Bayburtspor (Mahmutbey) 2-5
11:00 Kartaltepespor - Seyrantepe Yeşilce (Bayrampaşa Bld) 2-0
11:00 Balat Yeşilova - Boğaziçi (F.Mimarsinan) 3-1
13:00 Şehzadebaşı - Sultanmuratspor (Gazi Mahallesi) 2-1


14. GRUP
13:00 Barbarosspor - İdealtepespor (Selimiye) 2-0
15:00 İçerenköy İY - Taşdelen (İstanbul Site) 0-3H Ev sahibi maça çıkmadı
15:00 Balkan Yeşilbağlar - Koşuyolu (Kartal Yunus) 1-0
15:00 Esnafspor - Örnekköyspor (Sultanbeyli 75.Yıl) 3-1
16. GRUP
13:00 Maltepe Yıldız - Elmalıspor (İdealtepe) 1-2
13:00 Sahilspor - Valide Tayfun (Başıbüyük) 0-1
13:00 Orhanlıspor - Pendik Kavakpınar (Sultanbeyli 75.Yıl) 0-3
15:00 Yamanspor - Acıbadem (Ümraniye Bld. Suni Çim) 8-1


18. GRUP
11:00 Acıbadem Üsküdar - İstanbul Altınordu (Yenisahra) 3-2
14:00 Sarıgazi - Kemahspor (Sarıgazi) 1-3
15:00 Beykoz Çavuşbaşı - Adalarspor (Çavuşbaşı) 9-1
15:00 Gülensuspor - Yakacık (Başıbüyük) 0-1

Blogger tarafından desteklenmektedir.